אודות ZAG-S&W

פירמת עורכי הדין הבינלאומית זיסמן, אהרוני גייר ושות' (ZAG-S&W) נמנית בין המשרדים המסחריים המובילים והגדולים בישראל, עם משרדים בישראל ובארה"ב. לפירמה שיתוף פעולה ייחודי וארוך טווח עם משרדי עורכי דין סינים מובילים.

למשרד המשותף צוות מנוסה של עורכי דין סינים, אמריקאים וישראלים, בעלי ניסיון עשיר בליווי ומתן ייעוץ משפטי מקיף לחברות ולמשקיעים ישראלים ובינלאומיים בישראל, ארה"ב וסין. עורכי הדין שלנו בעלי הבנה עמוקה של הצרכים והאתגרים העומדים בפני חברות ישראליות ובינלאומיות בבואן לעשות עסקים בסין, וכן של חברות סיניות עם עסקים בישראל ובארה"ב.

המשרד המשותף מסייע לחברות ומשקיעים המבקשים להתבסס בשוק הסיני, בין היתר באמצעות הקמת פעילות מקומית, מיזמים משותפים, רכישות ומיזוגים וכן בכל הקשור למיסוי סיני מקומי, דיני עבודה, ליטיגציה, פירוקים וכינוסים, נדל"ן, קניין רוחני, הסכמי הפצה ורישיונות.

הפעילות הבינלאומית הענפה של הפירמה נועדה לקדם את האינטרסים המסחריים של הלקוחות ברחבי העולם ולסייע להם בפתיחת שווקים חדשים ובהרחבתם. הפריסה הייחודית של סניפי הפירמה על פני מספר יבשות, מאפשרת לצוות המקצועי להגשים מטרה זאת, תוך שמירה על טיפול וליווי צמודים בהתאם לצרכי הלקוח.

הפירמה מציעה שירות משפטי מקצועי, מקיף ויעיל בסין, בארה"ב ובישראל.